З 11 липня заборонено куріння у громадських місцях

Дата: 12.07.2022 13:04

З 11 липня 2022 року в Україні починає діяти закон, який значно посилює антитютюнові обмеження. Заборону на вживання у громадських місцях електронних сигарет, пристроїв для нагрівання, кальянів, трав’яних виробів.

Зокрема, це стосується і закладів громадського харчування, де вже не буде зон або приміщень для куріння. За порушення заборони для громадянина передбачений штраф 51- 350 грн., для закладів – 3 -15 тис. грн.

Введення заборони на продаж тютюнових виробів, предметів, пов’язаних з їхнім вживанням, трав’яних виробів для куріння, електронних сигарет, заправних контейнерів, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їхнього згоряння особам, які не досягли 18 років.

Збільшуються штрафи за продаж неповнолітнім тютюнових виробів, електронних сигарет та рідин до них у розмірі 1020 грн., а в разі повторного порушення протягом року – 10 200 грн.