Фото без опису

Уряд запускає грантові програми для започаткування бізнесу, розвитку підприємництва та навчання. Київський обласний центр зайнятості долучився до реалізації програми допомогти підприємцям на шляху започаткування та розвитку власної справи.

Для початківців та вже досвідчених бізнесменів запроваджена програма мікрогрантів на створення власного бізнесу. Сфера діяльності не має значення. При цьому людина не може працювати на інших підприємствах або вести інший бізнес.

Розмір мікрогранту визначається відповідно до запиту, але не менше 50 000 гривень та з урахуванням кількості робочих місць: 150 тисяч гривень, якщо підприємець створює одне робоче місце та 250 тисяч гривень – за два. В разі невиконання умови про створення робочих місць або нецільового використання коштів різницю між сумою гранту та сплаченими податками доведеться повернути.

Для участі потрібно:

  • підготувати бізнес-план майбутнього підприємства
  • через портал Дія подати заявку разом з бізнес-планом
  • пройти оцінювання бізнес-плану та ділової репутації співробітниками “Ощадбанк”
  • пройти онлайн-співбесіду у центрі зайнятості

Наші фахівці проведуть онлайн-співбесіди з підприємцями щодо захисту бізнес-проектів. Результати обговорення будуть надані колегам з Державного центру зайнятості, де й приймуть остаточне рішення, спираючись на методику оцінювання Мінекономіки. Оцінка бізнес-плану відбувається за такими критеріями: кредитна історія, власний внесок, наявність активів, досвід ведення бізнесу, реалістичність та життєздатність бізнес-ідеї. Кошти видаються на основі рейтингу: спочатку фінансування отримують заявники з найвищим
балом.

Розгляд заявок відбуватиметься «хвилями»,тобто підприємець отримає відповідь протягом 10 днів після завершення своєї «хвилі». Держава розраховує видати 20 000 ґрантів. Додатково підприємець може отримати кредит за програмою «5–7–9» у розмірі до 2,5 млн грн.

Тож, не зволікайте, скористайтесь допомогою від держави для втілення своїх бізнес-ідей, разом розбудовуємо Київщину!

Отримайте он-лайн консультацію за допомогою телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/+fnLlSCkuIls1ZjVi
Чат-бот Київського обласного центру зайнятості: @test1874661bot
Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій та змін у роботі Київської
обласної служби зайнятості на наших
Фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/kyivobl
Інстаграм-сторінці https://www.instagram.com/kobl_cz/
на сайті Київського ОЦЗ https://kir.dcz.gov.ua/