З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2022 13:22

Перший День Конституції під час воєнного стану...

Саме 28 червня 1996 року Верховна Рада ухвалила основний закон та закріпила правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Конституція стала гарантом прав і свобод кожного українця.
Сьогодні свої права і суверенітет держави українці відстоюють зі зброєю в руках.

Підступний ворог щодня робить все, аби зруйнувати наше мирне життя та територіальну цілісність нашої держави. Але любов до України та жага до незалежної власної долі – в наших ДНК. Ми переможемо та станемо ще кращими, а українська Конституція захищатиме права кожного з нас.

Бажаємо усім українцям стійкості, впевненості у своїх силах та віри в перемогу! Слава Україні!
Щира подяка ЗСУ та всім, хто допомагає в тилу. Ми обов’язково переможемо!

З Днем Конституції!

З повагою - Іван РОЗНАЙ, Бишівський сільський голова