Увага! Комендантська година без змін

Дата: 26.06.2022 16:45

На території Київської області комендантська година діятиме щодня з 23:00 до 5:00 з 26 червня по 03 липня.

Нагадуємо, комендантська година передбачає заборону перебувати на вулиці, відвідувати інші громадські місця, пересуватися населеними пунктами транспортом або пішки. Виняток – за наявності спеціальної перепустки встановленого зразка.

«Прошу мешканців дотримуватися тимчасових обмежень, що запроваджуються на місцях. Це необхідно заради безпеки людей. Наша мета – якнайшвидше повернути життя в усі куточки Київщини, зробити населені пункти придатними для масового повернення мешканців», – зауважив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.