Увага! Центр протидії дезінформації при РНБО України застрерігає

Дата: 21.06.2022 16:30

Центр протидії дезінформації при РНБО України застрерігає:  можливі провокації окупантів під час заходів з нагоди Дня вшанування пам’яті жертв війни.

Щорічно, 22 червня в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця.

Саме в цей день в різних регіонах України традиційно проходять десятки заходів з метою всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Другої світової війни.

У зв'язку з цим існує висока ймовірність провокацій із боку окупаційних військ рф із можливими ракетними обстрілами.

Застерігаємо:

• утримуйтесь від перебування у місцях масового скупчення населення;
  • в разі оголошення повітряної тривоги негайно слідуйте до найближчого бомбосховища або укриття;
  • у приміщеннях пам‘ятайте про правило 2 стін та 2 виходів.