Від імені громади щиро вітаю всіх працівників комунального некомерційного підприємства "Бишівський центр ПМСД" сільської ради із Днем медичного працівника!

Дякую за вашу щоденну невтомну працю! Ви – наші янголи-охоронці, захисники життів дорослих та малечі, наша опора в тилу!

Ви цілодобово на зв’язку, знаєте історію кожного хворого, адже бережете та дбаєте про найголовніше - здоров’я жителів громади та боретеся за їхні життя. Іноді, ціною власного спокою, сну, вихідних та святкових днів.

Бути лікарем це не просто робота, це – справжнє покликання! Ви готові співпереживати та співчувати, повертаючи людям здоров'я!

Бажаю сил, енергії, добробуту, витримки та оптимізму. Нехай збудуться всі ваші задуми, а віра та оптимізм завжди залишаються з Вами! Разом - ми сила! Ми обов’язково переможемо!

З повагою - Іван РОЗНАЙ, Бишівський сільський голова