Рятувальники рекомендують НЕ відвідувати території водойм. Як повідомляють в службі ДСНС, знаходитися на пляжі під час воєнного стану заборонено. Адже це місце великого скупчення людей. Також там немає де сховатися під час повітряної тривоги та відсутні бомбосховища. Тому існує загроза ракетного удару.

В ДСНС нагадали правила безпеки на воді:

• купатись можна лише у місцях, що спеціально для цього облаштовані;
  • категорично заборонено купатися у стані алкогольного сп’яніння;
  • купання дітей повинно проходити під наглядом дорослих, які добре вміють плавати;
  • не рекомендується плавати у воді більше 20 хвилин;
  • не варто входити та пірнати у воду після тривалого перебування на сонці;
  • не можна запливати далеко та плавати наодинці, особливо, якщо не впевнені у власних силах.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Протокольним рішенням засідання оперативного штабу Фастівської районної військової адміністрації №86 від 07.06.2022 вирішено: В межах Фастівського району ЗАБОРОНИТИ громадянам вихід на відкриту воду з використанням плавзасобів!!!