День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України

Дата: 06.06.2022 12:32

4 червня в Україні відзначають День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Унаслідок збройної агресії російської федерації на Київщині 116 дітей постраждало, 38 - загинуло, 4 - зникло безвісти, 14 - залишилися без батьків.

На жаль, щоденно кількість жертв серед дітей в місцях ведення активних бойових дій та на тимчасово окупованих територіях продовжує зростати.

Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії – це протест проти насильства та війни!
Діти мають жити в мирі! Україна переможе заради кожної української дитини, заради їх світлого майбутнього!

Малюнки учнів та учениць шкіл Бишівської територіальної громади.

Київська обласна державна адміністрація