Долучайтеся до Всеукраїнського опитування

Дата: 02.06.2022 16:39

Від страшної дати початку повномасштабної агресії росії проти України минає 100 днів. Але наша боротьба триває.

Україна чинить опір та прагне скорішої перемоги. Ми залучаємо підтримку всього цивілізованого світу, допомагаємо один одному, гуртуємось та працюємо. І незалежно від того, де саме перебувають тимчасово громадяни України, віримо у те, що Україна вправно рухається до перемоги над жорстоким та підступним ворогом.

Сьогодні і щодня країні важливо як кожен українець бачить майбутнє держави, що надихає та підтримує. Важлива думка кожного з вас.

Опитування, до якого пропонуємо долучитись, проводить Дослідницька панель Власна Думка у співпраці з Інститутом соціології НАНУ. За підтримки  Київської обласної військової адміністрації та за ініціативи Офісу Президента України.

Дякуємо за увагу та ваші відповіді!

Взяти участь у всеукраїнському опитуванні можна за цим посиланням: https://s.polls.team/s3/100days