Виїзний прийом сімейного лікаря

Дата: 29.05.2022 14:08

Запрошуємо на виїзний прийом сімейного лікаря жителів сіл Козичанка та Нових Опачичів 30 травня 2022 р. (понеділок) з 10:00 до 13:00 в ФАПі с. Нові Опачичі.

Лікарі проконсультують, обстежать (аналіз крові на цукор за показаннями, ЕКГ та ЗАК), і нададуть певні ліки безкоштовно. Можна провакцинуватися від COVID-19. Також, є можливість викликати лікаря на дім до лежачого хворого в с. Козичанка та Нові Опачичі.

Виїзний прийом відбувається за сприянням міжнародної організації «Лікарі без кордонів»/ Médecins Sans Frontières, яка постійно розширює свою діяльність в Україні, відповідаючи на запити медичних закладів і реагуючи на медичні та гуманітарні потреби областей.