Запрошуємо на виїзний прийом

Дата: 17.05.2022 16:32

ЗАПРОШУЄМО жінок Бишівської територіальної громади та внутрішньо-переміщених осіб 18 і 19 ТРАВНЯ з 10:00 до 13:00 год. на БЕЗОПЛАТНИЙ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ЛІКАРЯ-ГІНЕКОЛОГА, ТЕРАПЕВТА та УЗД-ДІАГНОСТИКА в Бишівську амбулаторію, за адресою: с. Бишів, вул. Київська, 22Б.

Для запису на прийом лікарів, просимо Вас звернутися до сімейного лікаря громади для визначення часу та дати прийому (тільки за попереднім записом).

Прийом включає в себе:
- огляд гінеколога, терапевта;
- взяття аналіза на цукор крові;
- УЗД-діагностика;
- мазок на цитологічне дослідження у жінок (онкоскринінг);
- за призначенням лікаря УЗД;
- аналіз крові на ВІЛ, Гепатит В і С.

Сьогодні відбувся перший день прийому, який відвідали бажаючі, що були записані зазделегідь через своїх сімейних лікарів.

Прийом проволять лікарі ГО «Українська медична місія, в рамках спільного проекта з Фондом народонаселення ООН, разом з КНП «Бишівським центром первинної медико-санітарної допомоги» БСР, за сприянням Семенової Тетяни Миколаївни та ініціативи Бишівського сільського голови Розная Івана Юрійовича.

Здорова громада - успішна громада!
Переможемо разом! Слава Україні