Проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи

Дата: 12.05.2022 16:04

11 травня інспекторським складом Фастівського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області з метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян села Яблунівка Бишівської сільської територіальної громади Фастівського району Київської області.

З метою запобігання виникнення загрози травмування та іншого роду унеможливлення подій, інспекторський склад Фастівського районного управління звертається до усіх громадян бути особливо уважними та обережними під час перебування в лісовому масиві, суворо дотримуватись правил безпеки, знати алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів, та у разі знаходження негайно повідомляти за номером «101» чи «102».

Головний фахівець відділу організації заходів цивільного захисту
Фастівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області
майор служби цивільного захисту Дар’я МУСІЄНКО