У Київській області суворо ЗАБОРОНЕНО відвідувати ліси та лісопаркові зони

Дата: 11.05.2022 11:04

Війна виснажує всіх нас не тільки фізично, а й емоційно. Споглядання за природою — один з методів боротьби зі стресом, але нагадуємо Вам, що на період дії воєнного стану, у Київській області суворо ЗАБОРОНЕНО відвідувати ліси та лісопаркові зони, а також заїжджати туди на будь-якому транспорті!

Виняток зроблений для ЗСУ, командування окремих родів військ ЗСУ, управління оперативних командувань, Держприкордонслужби, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, Національної гвардії, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки, Управління державної охорони, Міністерства внутрішніх справ, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та тих, хто використовується для лісогосподарської мети.

ЗАБОРОНА ПОШИРЮЄТЬСЯ НА ВСІ ЛІСИ В НЕЗАЛЕЖНОСТІ ВЕЛИСЬ НА ТЕРИТОРІЇ БОЙОВІ ДІЇ ЧИ НІ!

Перемога за нами!
Слава ЗСУ! Слава Україні!