До відома внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на території Бишівської громади!

Нагадуємо Вам, що для отримання виплати допомоги з березня місяця, Вам необхідно заповнити усі потрібні документи до 30 КВІТНЯ!!!!

Як отримати допомогу ВПО?
1 етап - стати на облік ВПО - подати заяву та отримати довідку про взяття на облік ВПО.
2 етап -  заяву на допомогу ВПО, у якій зазначається:

• прізвище, власне ім'я, по батькові (за наявності) заявника;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • дата народження;
  • відомості про задеклароване/зареєстроване місце проживання на території адміністративно-територіальної одиниці, звідки перемістилася особа;
  • адреса місця, куди перемістилася особа, та контактний номер телефону;
  • номер поточного рахунка із спеціальним режимом використання для зарахування допомоги "єПідтримка" або номер банківського рахунка (за стандартом IBAN) заявника для виплати допомоги;
  • наявність статусу особи з інвалідністю;
  • відомості про неповнолітніх дітей, які перемістилися разом із ВПО. Інформація про неповнолітню дитину включається до заяви одного з батьків.

Для оформлення допомоги з собою необхідно мати (оригінал та ксерокопію):

• паспорт;
  • свідоцтво про народження дітей;
  • ІПН (реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • номер поточного рахунка із спеціальним режимом використання для зарахування допомоги "єПідтримка" або номер банківського рахунка (за стандартом IBAN) заявника для виплати допомоги (ОБОВ'ЯЗКОВО!!!);
  • довідку про взяття на облік ВПО всі наявні пільгові документи;
  • ОБОВ'ЯЗКОВО! мати документ звідки особа переміщена.

Для оформлення грошової допомоги внутрішньо переміщеної особи, Вам потрібно звернутися, якщо ви проживаєте:

• в с. Бишів, Ферма, Лубське, Горобіївка - до Відділу соціального захисту населення, с. Бишів, вул. Київська, 22Б, 5 кабінет (1 поверх Бишівської амбулаторії);
  • в селі Яблунівка, Чорногородка, Мостище, Козичанка, Грузьке, Нові Опачичі, Леонівка, Лишня, Осикове, Весела Слобідка - звертайтесь безпосередньо до старости або діловода свого села!

НАГОЛОШУЄМО для швидшого оформлення відповідних документів після необхідних доопрацювань подати заяву можна буде через Програмні засоби Порталу Дія.