Шановна громадо!
У цей величний день сердечно вітаю вас з Днем Світлого Христового Воскресіння!
Великдень символізує початок нового світлого життя для всього християнського світу, торжество добра над злом, віри над гріхопадінням, час для переосмислення та прощення.

Цьогоріч для нас, це свято окутане смутком, але як і раніше сповнене вірою у диво. Найзаповітніше бажання, яке нині об'єднує мільйони українців - це бажання великої перемоги та миру на нашій рідній землі. Тож, нехай, у ці дні Господь оберігає та захищає нашу рідну Україну, нашу громаду, рідне село, життя кожного українця та українки!

Хай Великодні дзвони додадуть сил та наснаги у вирішенні усіх справ, зміцнять віру у Божу допомогу і благодать, перемоги й надійного мирного неба над Україною! Здоров’я, миру, злагоди, спокою та благополуччя кожній родині!

Наше майбутнє - це добро! А добро завжди перемагає!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою - Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ