Будьте пильними та не намагайтесь впоратися з вибухонебезпечними предметами самостійно - це небезпечно для життя!

Дата: 12.04.2022 15:27

11 квітня 18:32 до оперативно-диспетчерської служби 30-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Фастів надійшло повідомлення про знаходження вибухонебезпечного снаряду в стіні за адресою: с. Ясногородка, вул. Дружби, Бишівської територіальної громади.

До місця виклику направлено черговий караул 30-ДПРЧ м. Фастів.
По прибуттю рятувальники здійснено ідентифікацію та встановлено, що даним вибухонебезпечним предметом виявився артилерійський снаряд.

Після чого подано заявку на виклик піротехнічної служби Мобільного рятувального центру ДСНС України для подальшого знищення небезпечної знахідки.

З метою запобігання виникнення загрози травмування та іншого роду унеможливлення подій, інспекторський склад Фастівського районного управляння звертається до усіх громадян бути особливо уважними та обережними під час перебування в лісовому масиві, суворо дотримуватись правил безпеки, знати алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів та у разі знаходження негайно повідомляти за номером «101» чи «102».