Фото без описуУрядом продовжено термін на звернення внутрішньо переміщених осіб для отримання допомоги на проживання за березень цього року до 30 квітня. Мова про 2 000 грн на дорослого та 3 000 грн на дитину та особу з інвалідністю.

Тепер заявку на допомогу можна подати до 30 квітня (раніше було до 14 квітня). Якщо встигнути до кінця квітня, кошти будуть виплачені і за березень 2022 року.

Для отримання допомоги на проживання ВПО, якщо ви мешкаєте:
- в селі Бишів, Ферма, Лубське, Горобіївка - звертайтесь до Відділу соціального захисту населення, с. Бишів, вул. Київська, 22Б, 5 кабінет (1 поверх Бишівської амбулаторії).
- в селі Яблунівка, Чорногородка, Мостище, Козичанка, Грузьке, Нові Опачичі, Леонівка, Лишня, Осикове, Весела Слобідка - звертайтесь безпосередньо до старости або діловода свого села!

Більше можна дізнатись за посиланням

Увага! Внутрішньо переміщені особи, які найближчим часом планують покинути нашу громаду у зв'язку із виїздом за межі країни, зобов'язані знятися з обліку як ВПО.