Увага! Проводяться роботи з розмінування!

Дата: 12.04.2022 11:21

Фахівці Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області разом зі спецпідрозділами ЗСУ, поліції щодня продовжуються роботи з розмінування, звільнення від розтяжок, вивезення снарядів, які не підірвались, уламків й схронів зі зброєю.

Шановні мешканці села Ясногородка! Наголошуємо про небезпеку зараз повернення до своїх домівок через заміновані території, дороги, ліси та лісосмуги, де були присутні окупанти. Зараз працюють ЗСУ. Не ігноруйте їх вказівок та вимог. Адже, на жаль, вже є випадки підриву автомобілів на мінах у сусідній громаді.

У разі виявлення підозрілих предметів телефонуйте за номером 101 або 102! Будьте пильними та не намагайтесь впоратися з вибухонебезпечними предметами самостійно - це небезпечно для життя!

Все буде Україна! Віримо у Збройні сили України!
Слава Україні!