УВАГА! БУДЬТЕ ОСОБЛИВО УВАЖНИМИ!

Дата: 21.03.2022 13:40

Ворог мінує українські населенні пункти, переважно відступаючи зі своїх позицій. Рашисти підступні і не цураються будь-яких способів завдати шкоди цивільним!

Що мінують окупанти?

Міни та інші вибухонебезпечні предмети можуть бути будь-де: у покинутих будинках, на вулицях, на дитячих майданчиках, на заміському відкритому просторі: у полях, лісах, у водоймах, на узбіччях доріг тощо.

У містах, у першу чергу – це предмети, які можуть становити якусь цінність в окупованому місті: мобільний телефон, зброя або її деталі, аптечки, продуктові набори, дитячі іграшки тощо. Також вже зафіксовані випадки мінування тіл загиблих людей. У лісах та селах – це переважно "розтяжки", які фактично мають викрити місцезнаходження укриття або схронів.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИ ЗНАЙШЛИ ПІДОЗРІЛИЙ ПРЕДМЕТ?

1 - В жодному разі не чіпайте його.

2 - Негайно повідомте про виявлений предмет підрозділам ДСНС (101) або Поліції (102).

3 - Попередьте перехожих про можливу небезпеку.

4 - Відійдіть якомога далі від підозрілого предмету.

5 - Дочекайтеся приїзду спеціалістів та вкажіть місцезнаходження підозрілого предмета.

Будьте особливо уважними!!!! У прямому сенсі – дивіться під ноги і зайвий раз не ризикуйте!!!

МИ ПЕРЕМОЖЕМО! СЛАВА УКРАЇНІ