Шановні жителі Бишівської територіальної громади!

У зв’язку з введення воєнного стану Бишівською сільською радою сьогодні зранку було проведено позачергову комісію ТЕБ та НС на якій було прийняті наступні рішення:
- були визначені та створені інформаційні центри в кожному старостинському окрузі;
- в кожному старостинському окрузі створені мобільні групи з числа жителів села;
- комісія працює в режимі 24/7 в тісній співпраці з районними та обласним керівництвом.

З сьогоднішнього дня садочки та школи громади працюють на дистанційному режимі.
Амбулаторії та ФАПи громади працюють в штатному режимі та готові надавати медичну допомогу.
Аптеки та магазини працюють.

Зараз наша з вами головна задача максимально зберігати спокій. Дуже прошу Вас бути вдома зі своїми рідними та дітьми! Майте необхідний запас води та харчових продуктів. Тримайте біля себе необхідні свої ліки, щоб у разі потреби не шукати. Документи на вас та дітей мають бути складені разом та тримати їх біля себе. Допомагайте собі та сусідам всім, чим зможете.
Будьте пильні. Просимо оперативно повідомляти старост про підозрілі групи.

Збройні сили України ведуть захист нашої держави.
Ми працюємо у штатному режимі разом з начальниками відділів Бишівської сільської ради.
Зберігаємо спокій!

Разом ми сила - Слава Україні!
Віримо в Україну

З повагою Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ