Привітання з Днем народження

Дата: 17.02.2022 13:21

Сьогодні свій день народження святкує керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Бишівської сільської ради - Балашенко-Осадча Оксана Василівна!

Шановна Оксана Василівна! Прийміть щирі вітання у день Вашого народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я та сімейного благополуччя. Ваш професіоналізм та щира турбота про добробут Бишівської територіальної громади викликають захоплення. Нехай Ваше життя буде сповнене любові та радості, яскраві позитивні враження щодня надихають на нові ідеї, злагода у сімейному колі дарує задоволення й відчуття щастя. Зичимо нових професійних звершень, підтримки колег та вірних друзів, успішного втілення планів і підкорення нових вершин!

З повагою Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ, виконавчий комітет, депутатський корпус та весь колектив Бишівської сільської ради