16 лютого 2022 року, Бишівська сільська територіальна громада разом з усією Україною вперше відзначає День єднання.

Ранок 16 лютого у Бишівський територіальній громаді розпочався з підняття Державного Прапора України. А вже о 10 годині разом з усією Україною працівники Бишівської сільської ради виконали Державний Гімн.

«Сьогодні по всій країні відбудуться заходи, які точно покажуть, що Україна згуртована, дбає про себе та готова захищати свою свободу й незалежність. Наша сила- в єдності! Україна понад усе!», - виголосив на урочистому мітингу Бишіський сільський голова Іван РОЗНАЙ.

Державний прапор України піднято на будинках і спорудах в усіх населених пунктах. Відповідний указ №53/2022 опублікований на сайті глави держави.

Яблунівська гімназія

Осиківський сільський клуб

Мостищанський сільський клуб

Гружчанське навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дитячий садок"