15 лютого 2022 року з 9:00 до 13:00 год. у відділі соціального захисту населення Бишівської сільської ради (с. Бишів, вул. Захисників України, 9) відбудеться прийом мешканок та мешканців Бишівської територіальної громади фахівцем Макарівської районної філії Київського обласного ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ. Відвідувачі матимуть змогу проконсультуватись щодо реєстрації у службі зайнятості, призначення допомоги по безробіттю, пошуку роботи, визначенню професійних здібностей та з інших питань.

Для довідки: Фахівці Макарівської районної філії Київського обласного Центру зайнятості проводять прийом у Відділу соціального захисту населення Бишівської сільської ради першого та третього вівторка місяця з 9:00 до 13:00 год.
Контактний телефон Макарівської районної філії Київського обласного центру зайнятості: (04578) 5-16-59