Рятувальники ліквідували загорання трансформатора

Дата: 11.02.2022 15:10

10 лютого о 13:13 до оперативно-диспетчерської служби 32-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Макарів надійшло повідомлення про загоряння трансформатора за адресою: Київська область, Фастівський р-н, с. Бишів, вул. Гайдуківська, Бишівської територіальної громади.

До місця виклику терміново направлено черговий караул 50-ї Державної пожежно-рятувальної частини с. Бишів. По прибуттю на місце виклику було встановлено, що горить трансформатор на відкритій території на площі 1м кв. Пожежу локалізовано о 13:33 та повністю ліквідовано о 13:39. На місці виклику працювало 4 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки. Причина пожежі встановлюється.

Начальник відділу організації профілактичної роботи підполковник служби цивільного захисту Олександр КАЛЕНИЧЕНКО