1 лютого під головуванням голови Фастівської РДА Кабатова Євгена Олександровича пройшла нарада з сільськими, селищними, міськими головами

Дата: 01.02.2022 16:20

1 лютого під головуванням голови Фастівської РДА Кабатова Євгена Олександровича, за участі заступників Куделі Олександра Івановича та Сперкач Наталії Василівни, було проведено нараду з сільськими, селищними, міським головами, щодо основних питань життєдіяльності району.

В ході наради були обговорені питання стосовно: цивільної оборони в громадах; перегляду нормативно-грошової оцінки землі; поточної ситуації з захворюваністю на Covid-19 та стану вакцинальної кампанії; системи збільшення надходження коштів до місцевого бюджету.

Наприкінці наради очільник району подякував присутнім за конструктивний діалог та висловив сподівання, що сьогоднішня зустріч принесе вагомі результати з питань, що розглядались.

За інформацією Фастівської РДА