"РУКА ДОПОМОГИ" для малозабезпечених сімей!

Дата: 27.01.2022 11:04

Днями відбулася робоча зустріч представників Макарівської районної філії Київського обласного центру зайнятості з представником Відділу соціального захисту населення Бишівської сільської ради Наталією Смірновою. Під час зустрічі було обговорено механізм співпраці у реалізації Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпечених сімей.

З початку 2022 року непрацюючі члени малозабезпечених сімей, які зареєстровані як безробітні, отримають унікальну можливість розпочати нове життя. Держава пропонує їм отримати фінансову допомогу на започаткування власної справи, а також, за необхідності, безкоштовне навчання. Допомога розміром до 15 мінімальних зарплат ( близько 97500 гривень) є безвідсотковою та поворотною - її необхідно буде повернути через три роки підприємницької діяльності. Але сума, що повертається, буде зменшена на розмір сплачених за три роки податків та єдиного соціального внеску. Сума допомоги не видаватиметься людям на руки, а йтиме на оплату рахунків, на придбання необхідного для ведення бізнесу обладнання та матеріалів. Детальний опис механізму надання допомоги міститься за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-spriyannya-ekonomichnij-samostijnosti-malozabezpechenih-simej-397-210421.

Також в ході робочої зустрічі, сторонами обговорено питання подальшої співпраці.