Виїзний прийом Центру зайнятості

Дата: 18.01.2022 16:51

18 січня поточного року фахівцем Макарівської районної філії Київського обласного центру зайнятості - Оленою Вохмяніною, було проведено виїзний прийом для мешканців Бишівської сільської територіальної громади.

В ході прийому, місцевим жителям були надані консультації з питань пошуку роботи, реєстрації в службі зайнятості, порядку надання допомоги по безробіттю тощо. Присутніх ознайомили з електронними сервісами служби зайнятості та актуальними вакансіями.

Шановні мешканки та мешканці Бишівської територіальної громади!
Фахівці Макарівської районної філії Київського обласного Центру зайнятості проводять прийом у Відділу соціального захисту населення Бишівської сільської ради першого та третього вівторка місяця з 9:00 до 13:00 год.
Контактний телефон Макарівської районної філії Київського обласного центру зайнятості: (04578) 5-16-59