Вифлеємський Вогонь Миру мандрує Україною і вже зігріває серця у різних куточках нашої країни.
Вперше в нашій громаді, напередодні Різдва, 6 січня представники скаутської організації «Пласт» привезуть до Бишева Вифлеємський вогонь миру, щоб поділитись з громадою цим символом миру, любові, добра, що символічно об’єднує всіх українців. Вифлеємський вогонь миру постійно горить у Вифлеємі, на місці народження Ісуса Христа. Вогнем з Вифлеєму люди запалюють свічки вдома на Святу Вечерю. Він визволяє людей з розпачу і дає силу, сподівання та надію.

Запрошуємо всіх мешканок та мешканців громади долучитися до цієї всесвітньої акції.

Передача вогню відбудеться 6 січня о 10:00 годині в Бишівському будинку культури, за адресою: с. Бишів, вул. Київська, 50.

Кожен охочий зможе запалити свою свічку та принести символ миру, любові та добра до власного дому.

Захід відбудеться із дотриманням карантинних обмежень, за сприянням Бишівського сільського голови Івана Розная та ініціативи священика Української Греко-Католицької Церкви, настоятеля храму парафії Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії, що у котеджному містечку "Северинівка" Бишівської територіальної громади протоієрей Тараса Сиділо.