Відбулась нарада голови Фастівської РДА з сільськими, селищними, міськими головами

Дата: 14.12.2021 16:29

4 грудня голова Фастівської РДА Кабатов Євген Олександрович, за участі заступників Куделі Олександра Івановича та Сперкач Наталії Василівни, провів нараду з сільськими, селищними, міськими головами щодо обговорення основних питань життєдіяльності району. Участь у нараді взяв Бишівський сільський голова Іван Юрійович Рознай.

В ході засідання було прийнято рішення згідно з яким 21 травня, кожного року, буде відзначатися День новоствореного Фастівського району. Також розглядалось питання забезпеченості бюджетів об'єднаних територіальних громад до кінця поточного року. Не обійшли увагою і проблему, яка може виникнути у зв'язку із дефіцитом коштів на виплату заробітної плати лікарям, враховуючи підвищення рівня виплат в галузі охорони здоров'я, що може призвести до оптимізації штатної чисельності.

У своєму зверненні до учасників засідання очільник району закликав присутніх до активізації співпраці та посилення взаємодії задля швидкого й оперативного вирішення нагальних питань, а також завдань з реалізації державної політики, які стоять перед районом.