Починаємо святкувати Міжнародний день прав тварин який щороку святкується 10 грудня, в один день з Міжнародним днем прав людини. Це свято об’єднує в Україні та світі всіх, хто виступає на захист тварин і проти їх вбивства заради м’яса, хутра, дослідів та розваг.

З 8 до 11 грудня у Бишівській територіальній громаді в рамках марафону «Успішна громада ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ» проводиться благодійна акція «Маленькі серця» допоможемо безпритульним тваринам. Їм потрібна наша допомога!

Збираємо корм для тварин, лежаки, іграшки, мисочки, теплі речі. Все буде передано до притулку бездомних тварин. Просимо приносити до шкіл, дитячих садочків, старостам або служби у справах дітей та сім’ї в с. Бишів.

Величезна подяка батькам, які допомагають та підтримують своїх діток. Відчуємо дистанційно добро та підтримку родин!