Пожежа в с. Лишня

Дата: 06.12.2021 09:07

4 грудня о 06:53 до оперативно-диспетчерської служби 32-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Макарів надійшло повідомлення про загорання господарчої будівлі за адресою: Київська область, Фастівський р-н, с. Лишня, вул. Набережна Бишівської територіальної громади.

До місця виклику терміново направлено черговий караул 50-го Державного пожежно-рятувального посту с. Бишів.
По прибуттю на місце виклику було встановлено, що горить господарча будівля на площі 45 кв. Пожежу локалізовано 0 07: 50 та повністю ліквідовано о 08:57.

На місці виклику працювало 5 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки. Причина пожежі встановлюється.

Начальник відділу організації профілактичної роботи підполковник служби цивільного захисту
Олександр КАЛЕНИЧЕНКО