Фото без опису

З 1 грудня 2021 року розпочинається заборона на будь-який вилов раків у рибогосподарських водних об’єктах Київської області. Її встановлено з метою збереження та охорони популяції раків у період їх природного відтворення – спарювання та виношування ікри.

Враховуючи рекомендації Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України, заборона триватиме до 30 червня 2022 року. 

Лов цих членистоногих під час заборони є порушенням природоохоронного законодавства відповідно до ст. 85 КУпАП. За кожен незаконно добутий екземпляр рака порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3 332 грн та штраф – до 680 грн.

Після закінчення заборони одній особі за добу можна впіймати 30 екз. раків на водоймах загального користування та 50 екз. – на водоймах, де впроваджене платне рибальство.

Київський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. Якщо Ви помітили порушення правил рибальства або порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля: (099) 341-73-18.

Довідково:
Нагадуємо, з 1 листопада діє заборона на вилов риби у зимувальних ямах. З картою заборонених ділянок можна ознайомитися на офіційному сайті Київського рибоохоронного патруля.

Публікація на офіційному сайті