Наприкінці жовтня, Програмою «U-LEAD з Європою» було оголошено конкурсний відбір громад щодо експертної підтримки з розробки Стратегії розвитку громади.

Наша громада увійшла до списку ПЕРЕМОЖЦІВ ВІДБОРУ ГРОМАД експертної підтримки з розробки Стратегії розвитку громади.

Сьогодні 30 листопада 2021 року, Бишівський сільський голова Іван Рознай, разом з завідувачкою сектором розвитку громади, залучення інвестицій та просторового планування Тетяною Сорокопуд та начальником відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту, зв'язку, екології та агропромислового розвитку Олександром Цибенко, взяв участь в ознайомчій онлайн зустрічі представників відібраних територіальних громад з експертами із розробки стратегій місцевого розвитку «U-LEAD з Європою».
В ході онлайн-зустрічі членів робочої групи було презентовано представникам громад, що перемогли у конкурсному відборі, підхід до підтримки, який буде використаний експертами Програми “U-LEAD з Європою”, узгодили графік роботи та наступні кроки, був здійснений віртуальний навчальний візит до Овруцької територіальної громади (Житомирська область) та обговорити із її представниками досвід на шляху підготовки та реалізації стратегії місцевого розвитку.

Повідомляємо, що термін подачі заявок до складу робочої групи продовжено! Запрошуємо Вас долучитися до розробки Стратегії розвитку нашої громади!  Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1NHDd3PVcF2N6B788QTTBH9F2VasVla1oC5gT3wV7qYc/edit
або за телефоном +38050 260 7101 - Тетяна Сорокопуд, керівник сектору розвитку громади, залучення інвестицій та просторового планування,
або написати листа на електронну пошту strategy.byshiv@ukr.net, вказавши свою адресу, власне ім’я та прізвище.

Увага! Перше засідання робочої групи відбудеться грудня об 11:00 год. в Бишівському будинку культури (с. Бишів, вул. Київська, 50), у зв'язку зі складною епідеміологічною ситуацією та карантинними обмеженнями ОБОВ'ЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ на зустріч за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1NHDd3PVcF2N6B788QTTBH9F2VasVla1oC5gT3wV7qYc/edit

ВАЖЛИВО! З метою дотримання вимог Уряду щодо карантинних заходів відповідно до діючого рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України, взяти участь у засіданні можуть виключно учасники:
- від 14 до 18 років надаючи документ, що засвідчує вік;
- від 18 років повинні мати при собі сертифікат про вакцинацію від COVID-19, ПЛР тест, який дійсний 72 години;
- довідку про одужання від зазначеної хвороби.