В Бишівській територіальній громаді триває кампанія по укладанню ДЕКЛАРАЦІЙ з сімейними лікарями та педіатрами.

Яка послідовність дій для укладання Декларації з лікарем? Все просто!
Завітайте до Бишівської амбулаторії ЗПСМ із необхідними документами та, обов’язково, із мобільним телефоном! за адресою: с. Бишів, вул. Київська, 22Б, конт. тел. (04578) 2-11-37, +38 (093) 445-50-27

Нагадуємо Вам, що у зв'язку з всеукраїнською децентралізацією, утворенням нових громад та зміною юридичної адреси КНП «Бишівський центр ПМСД», виникла необхідність ПЕРЕЗАКЛЮЧИТИ ДЕКЛАРАЦІЇ у своїх сімейних лікарів.

• Якщо ви вже мали декларацію та у вас номер телефону не змінювався, це можна зробити у телефонному режимі - Вам зателефонує медичний працівник перезаключити договір.
  • Якщо вам потрібно укласти декларацію з новим лікарем, то потрібна ваша присутність та документи.

Які документи необхідні для укладання Декларації?
Для дієздатної особи з 14 років - мобільний телефон, індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код) та один з нижче перерахованих документів:
- паспорт громадянина України,
- тимчасове посвідчення громадянина України,
- посвідка на постійне проживання в Україні,
- посвідчення біженця,
- посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту.

Для дитини до 14 років - мобільний телефон та документи:
- свідоцтво про народження,
- ІПН одного з батьків та документ про особу з переліку вище.

Для недієздатної особи - мобільний телефон та документи:
- ІПН недієздатної особи та документ про особу з переліку вище,
- ІПН законного представника та документ про особу з переліку вище, посвідчення законного представника.

Щоб укласти ДЕКЛАРАЦІЮ завітайте до амбулаторій КНП "Бишівського центру первинної медико-санітарної допомоги» за адресами:

• Бишівська амбулаторія, с. Бишів, вул. Київська, 22Б, (04578) 2-11-37, +38 (093) 445-50-27
  • Гружчанська амбулаторія, с. Грузьке, вул. Шевченка, 13Б