Відбулась робоча нарада зі старостами Бишівської територіальної громади

Дата: 30.10.2021 09:24

29 жовтня Бишівський сільський голова Іван Рознай, разом з заступником директора КНП «Бишівський центр ПМСД» Андрієм Барабашем, провів робочу нараду зі старостами громади.

Зважаючи на стрімке розповсюдження коронавірусу в Київському столичному регіоні, на нараді обговорювали питання вакцинації від COVID-19 в Бишівський територіальній громаді.

Як зазначив Іван Рознай, необхідно активізувати роз’яснювальну роботу щодо необхідності вакцинації від COVID-19, обмеження перебуваючи в «червоній» зоні, вакцинації з категорією людей віку 60 +, оскільки вони є найбільш вразливими до цієї хвороби та допомогти фельдшерам на місцях скласти списки бажаючих зробити щеплення для Бишівської амбулаторії ЗПСМ.