З 00 год.00 хв. 30 жовтня в Київській області почне діяти "червоний" рівень епіднебезпеки

Дата: 29.10.2021 13:30

Шановні мешканці та мешканки Бишівської територіальної громади!
Ситуація із розповсюдженням коронавірусу на Київщині погіршується. Прошу Вас вакцинуватися, адже це найкращий спосіб вберегтися від COVID-19 та тяжких наслідків перебігу хвороби.

Наразі у КНП «Бишівський центр ПМСД», за інформацією заступника директора центру Андрія Віталійовича Барабаша, наявні вакцини Пфайзер, Коронавак, АстраЗенека, якими можуть вакцинуватися всі бажаючі жителі нашої громади.

Щеплення можна отримати у Бишівській амбулаторії ЗПСМ за попереднім записом 093 445 50 27 (Марія Володимирівна) або звернутися до свого сімейного лікаря.

Бережіть себе! Не наражайте на небезпеку себе та тих, хто поруч. Вакцинуйтесь - захистіть себе та своїх рідних від COVID-19.

З повагою - Бишівський сільський голова Іван Рознай