25 жовтня 2021 року голова Київської обласної ради Наталія Гунько та заступник голови ради Тетяна Семенова відвідали опорний загальноосвітній навчальний заклад Бишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бишівської територіальної громади, де навчається понад 450 дітей. Тут для школярів за кошти обласного бюджету ремонтується приміщення харчоблоку.

Сам комплект харчоблоку, до якого входять: пароконвектомат, жарочна шафа, плита електрична, електросковорода, картоплечистка, м’ясорубка, овочерізка, машина для перетирання та інше обладнання коштує 500 тисяч і його було закуплено ще торік, теж коштом обласного бюджету.

Однак, встановити обладнання не вдалося через невідповідність приміщення нормам та застарілу електрику. А тому, прийняли спільне з місцевою владою рішення - провести капітальний ремонт.

Загальна вартість ремонтних робіт – понад мільйон 750 тисяч гривень обласних коштів. Завершити ремонтні роботи планується до кінця нинішнього року.

Загалом на Київщині закуплено 18 комплектів харчоблоків на суму 14 мільйонів гривень.