Шановні хранителі знань і мудрості людської, прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня шкільних бібліотек!

Шкільна бібліотека - це не тільки багаті книжкові фонди та нові технології, це насамперед люди.
Завдяки кваліфікованим співробітникам - шкільні бібліотеки досягають таких високих результатів!

У шкільних бібліотеках Бишівської громади сьогодні, як і багато років тому, працюють висококваліфіковані фахівці, патріоти освіти, освічені й чарівні люди. Статус бібліотеки, її славу створюєте саме ви – саме цінне, поряд з унікальним бібліотечним фондом. Довгий і важкий шлях пройдено, багато ще потрібно зробити.
Нехай ваша праця - хранителів людської мудрості - завжди користується заслуженою повагою в суспільстві та знаходить гідний відгук у людських серцях!

Бажаю вам всіх благ, щастя і блиску в очах. Нехай робота буде вам тільки в радість. Міцного всім вам здоров'я, щастя, благополуччя та нових творчих здобутків у вашій благородній справі!