Привітання з Днем Захисників та Захисниць України й вручення подяки

Дата: 20.10.2021 17:41

З нагоди Дня Захисників та Захисниць України, Дня українського козацтва і Покрови Пресвятої Богородиці, 20 жовтня 2021 року, секретар Бишівської сільської ради Коба Леся Петрівна особисто привітала Мамчура Анатолія Васильовича зі святами й вручила подяку за сумлінне виконання військового обов'язку, виявлену особисту мужність і відвагу при виконанні бойових дій, захист територіальної цілісності України та з нагоди дня села Бишева.

Шановний Анатолію Васильовичу! Дякуємо Вам за мирне небо над Київщиною, за можливість мирно працювати на благо нашої держави! Нехай Ваш дім буде наповнений світлом і любов'ю, а робота приносить лише задоволення, успіхів Вам та міцного здоров’я, добра, удачі, нехай Покрова Пресвятої Богородиці завжди захищає Вас і Вашу родину!

Мирного неба і благополуччя!
Слава Україні! Слава її захисникам!