Козацькому роду нема переводу

Дата: 19.10.2021 10:10

З нагоди Дня захисника України та Дня козацтва, лідери учнівського самоврядування Лишнянського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дитячий садок", Яблунівської гімназії та Ясногородської гімназії-освітнього центру, долучились до організації та проведення спортивних змагань "Козацькі забави".

Яблунівська гімназія

Лишнянське навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дитячий садок"

Ясногородська гімназія - освітній центр