Делегація Бишівської територіальної громади взяла участь в обласних заходах до Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 13.10.2021 19:17

8 жовтня 2021 року відбувся обласний фестиваль патріотичної пісні «Козацька Покрова», в межах відзначення обласних урочистих заходів з нагоди Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці. Заходи проведено на території КЗ КОР «Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році» у с. Нові Петрівці, Вишгородського району.

Бишівську територіальну громаду на святковій сцені представив народний аматорський фольклорний колектив "Ясен-цвіт" Ясногородського будинку культури структурного підрозділу КЗ "Центр культури, дозвілля та спорту" Бишівської сільської ради, керівник - Герасименко Наталія Олександрівна. До складу делегації громади увійшли учасники АТО/ООС та перший заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Ключник Віталій Миронович.