Заступник голови райдержадміністрації провів особистий виїзний прийом громадян в Бишівській територіальній громаді

Дата: 13.10.2021 16:04

З метою сприяння громадянам у вирішенні за місцем їх проживання питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, відповідно до графіку, здійснюються виїзні прийоми громадян керівництвом районної державної адміністрації.

13 жовтня заступником голови райдержадміністрації Куделею Олександром Івановичем проведено особистий виїзний прийом громадян в Бишівській територіальній громаді.

Зі своїми проблемами до заступника голови райдержадміністрації звернулося багато людей, всі були прийняті і вислухані. Жителі громад виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських.

На всі запитання Куделею Олександром Івановичем на місці надано грунтовні роз’яснення та в подальшому будуть надані доручення відповідним службам задля оперативного та остаточного їх вирішення.

Фастівська районна державна адміністарція