Відвідування Гружчанської школи - дитячого садочку

Дата: 07.09.2021 13:45

У День читання книг, 6 вересня 2021 року, Бишівський сільський голова Іван Юрійович Рознай разом з Тетяною Володимирівною Ларчиковою, начальником відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту, зв'язку, екології та агропромислового розвитку Олександром Олександровичем Цибенко й спеціалістом КП «Благоустрій» Олександром Сніжко відвідали Гружчанське навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дитячий садок".

Проінспектували готовність школи до нового навчального року та передали шкільній бібліотеці книги сучасних письменників від видавництва Фоліо.

Гружчанська школа - дитячий садочок радо запрошує вихованців та учнів! Просторі приміщення, нові меблі, сучасний декор та наповнення простору спеціально створені для розвитку та навчання дітей!

Контакти: c. Грузьке, вул. Шевченка, 24/1
Телефон: (04578) 2-37-40, (097) 223-00-74