Семінар «Впровадження електронних лікарняних» у Фастові

Дата: 21.08.2021 11:21

За даними Фонду соціального страхування України, щороку українські лікарі видають понад 5 мільйонів листків непрацездатності. Однак після завершення перехідного етапу та повного переходу закладів охорони здоров’я на формування електронних медичних висновків, лікарняні формуватимуться автоматично. У Фастівській міській раді 19 серпня 2021 року відбувся семінар на тему «Впровадження електронних лікарняних», на якому спеціалістами були розкриті наступні питання:

• як відбувається створення е-лікарняних
  • про дію перехідної моделі лікарняних
  • про електронні медичні висновки тимчасової непрацездатності
  • про оновлені причини непрацездатності
  • етапи проходження е-лікарняного на підприємстві
  • оплата е-лікарняних

Семінар відвідали начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Євгенія Омельченко, головний спеціаліст-бухгалтер відділу соціального захисту населення Наталія Потапенко, спеціаліст-бухгалтер відділу освіти, молоді, спорту, туризму, культури та релігій Ірина Будя, головний спеціаліст-бухгалтер фінансового відділу Бишівської сільської ради Анна Колоша.