Виїзний прийом громадян сіл Лишня, Осикове, Ясногородка

Дата: 02.08.2021 20:37

30 липня 2021 року Бишівський сільський голова Іван Юрійович Рознай разом з виконавчим органом Бишівської сільської ради здійснив виїзний прийом громадян сіл Лишня, Осикове та Ясногородка Бишівської сільської територіальної громади.

Питання, з якими зверталися мешканки та мешканці сіл, стосувались найчастіше - наслідків негоди 26 червня 2021 в селі Лишня, коли опади великої інтенсивності та тривалості в басейні р. Куделя спричинили паводок, внаслідок якого були зруйновані дамби, ремонту доріг, здійснення соціальних виплат, робота старост, транспортне сполучення та руху маршрутних автобусів, робота комунального підприємства "Благоустрій", вивіз та сортування сміття.

Під час прийому, фахові коментарі, роз'яснення та відповіді надали начальник відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту, зв'язку, екології та агропромислового розвитку Цибенко Олександр Олександрович разом з директором комунального підприємства "Благоустрій" Бишівської сільської ради Невмержицьким Василем Івановичем.

Бишівський сільський голова Іван Рознай дав відповідні доручення працівникам відповідних виконавчих органів та структурних підрозділів щодо опрацювання та остаточного вирішення звернень громадян.