24 липня відбулося грандіозне святкування на честь 1033-ї річниці Дня хрещення Київської Русі – України Володимиром Великим у селі Копачів Обухівського району на території парку “Київська Русь”. В рамках святкування відбулась презентація районів і територіальних громад Київської області, з метою висвітлення туристичного, культурного та економічного потенціалу регіону. Кожна громада представила власні експозиції успіхів, здобутків та досягнень, вироби народних умільців та майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Голова Фастівської районної державної адміністрації Євген Кабатов привітав усіх присутніх зі святом та побажав щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди в родинах, міцного здоров'я, довголіття та єднання.

Бишівський сільський голова Іван Рознай подякував директору комунального закладу "Центр культури, дозвілля та спорту" Бишівської сільської ради Смецькій Олесі Миколаївні та всім учасникам та учасницям за представлення на урочистому святкуванні Бишівської сільської територіальної громади.

Гості заходу стали свідками феєричної розважальної програми:

• кінно-трюкові виступи
  • костюмований парад історичних постатей, які відіграли ключові ролі в історії Київської Русі
  • давньослов’янські забави
  • відтворення події прийняття християнства Київською Руссю
  • розіграш подарунків
  • смачні страви з багаття та слов’янські напої та настоянки
  • фотосесія у костюмах епохи Київської Русі
  • турнір кінних лучників і змагання кінних лицарів
  • стрільба з требушетів вогняними ядрами
  • яскраве фаєр-шоу та запальні танці

Організаторами заходу є Київська обласна державна адміністрація, парк “Київська Русь”, Київський обласний центр народної творчості, Рада національних спільнот України.