Відбулась робоча нарада голови райдержадміністрації Євгена Кабатова з головами територіальних громад Фастівського району

Дата: 20.07.2021 15:44

20 липня 2021 року відбулась робоча нарада з головами сільських, селищних, міських рад Фастівського району під головуванням голови райдержадміністрації Євгена Кабатова. В ході наради були обговорені актуальні питання життєдіяльності Фастівського району. Зокрема, йшлося про економічний, соціальний та інвестиційний потенціал населених пунктів й перспективи їх розвитку. Представники територіальних громад мали змогу обговорити проблемні питання, які найбільше їх хвилюють та шляхи їх вирішення.

Керівник району закликав усіх голів сільських, селищних, міських рад до конструктивного діалогу. За результатами зустрічі домовились в подальшому проводити аналогічні наради на постійній основі, задля досягнення спільної мети - розвитку Фастівського району.

Фастівська Районна Державна Адміністрація