Розваги молоді в с. Ясногродці та с. Осикове

Дата: 05.07.2021 19:54

3 липня 2021 року в с. Ясногродці та с. Осикове молодь відсвяткувала своє свято - День молоді та мала нагоду спробувати віртуальну реальність з сучасними VR-шоломами та маніпуляторами. Дівчата й хлопці, менші та старші, однаково, з великою цікавістю пробували власні сили у віртуальних світах, не зважаючи на те, що через чималу кількість бажаючих, своєї черги доводилось терпляче чекати. Приємно, що до події долучилися благодійники, які надали актакціон - універсальний оператор телекомунікацій Unitel та Агрохолдинг МС компанії Harveast.

Дякуємо за чудову ініціативу Івану Рознаю, сектору розвитку громади,залучення інвестицій та просторового планування Бишівської сільської ради та інструкторам з клубу віртуальної реальності Portal!