Шановні мешканки та мешканці постраждалих сіл внаслідок буревію

Дата: 28.06.2021 20:10

Шановні мешканки та мешканці постраждалих сіл внаслідок буревію! Дякуємо Вам за добру співпрацю, згуртованість, відповідальність, допомогу один одному, архімандриту Філарету (Єгорову), депутатам сіл та всім небайдужим!

Повідомляємо Вам, що Фастівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень Державної установи "Київський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" взяв на аналіз воду в криницях приватного сектору с. Лишня, с. Осикове.
Просимо Вас не пити воду з криниці та свердловин сирою, тільки кип'яченою!!! Не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку.

Також, у зв’язку з великими затопленнями і підмивами тимчасово перекрита бетонними плитами дорога вул. Кар'єрна в с. Лишні. Проїхати можна через лісову дорогу з вул. Кар'єрна.

У разі питань, повторного забору води або допомоги просимо звертатися до старости сіл Лишня та Осикове Дерев‘янченко Оксани Миколаївни за тел. +38(095)3310283

Будьте обережні! Бережіть себе!