Згідно з розпорядженням сільського голови Бишівської сільської ради від 21.05.2021  № 48 "Про скликання чергової дев’ятої сесії  Бишівської сільської ради VIII скликання" 02 червня 2021 року о 14 годині відбудеться чергова дев’ята сесія Бишівської сільської ради у приміщенні Будинку культури за адресою: с. Бишів, вул. Київська, 48.

На засідання сесії Бишівської сільської ради попередньо виноситься розгляд наступних питань :

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Бишівської сільської територіальної громади за І квартал 2021 року.
  2. Про внесення змін до Програми благоустрою на території Бишівської сільської ради на 2021 рік.
  3. Про внесення змін до рішення сесії Бишівської сільської ради від 24.12.2020 № 46-02-VІІІ «Про бюджет Бишівської сільської територіальної громади на 2021 рік»
  4.  Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Бишівської сільської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.
  5. Про передачу комунального майна Бишівської сільської територіальної громади в господарське відання та на баланс Комунальному підприємству «Благоустрій» Бишівської сільської ради Київської області.
  6. Про припинення діяльності Комунального підприємства «Побутсервіс» Бишівської сільської ради шляхом ліквідації, яке не функціонує.
  7. Про дострокове припинення повноважень та звільнення з посади старости села Мостище Бишівської сільської ради.
  8. Земельні питання.
  9. Різне.